Catering Dietetyczny - LightDiet.pl
phone number

Zostaw numer - oddzwonimy!

Wysyłając formularz akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności

zamknij

Zamówienia

Aby zamówić wypełnij formularz. Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów.

 

Zasady dostaw LightDiet.pl:

1. Dostawy są realizowane na podstawie potwierdzenia mailowego wysłanego przez serwis Lightdiet.pl, określającego m.in. harmonogram dostaw, adres dostawy, rodzaj diety i cenę.

2. Złożenie zamówienia na dzień następny, jak i dokonanie zmian w trwającym zamówieniu (zmiana rodzaju diety, modyfikacja harmonogramu dostaw, zmiana godziny i adresu dostawy), mogą być wprowadzone najpóźniej do godziny 10:00 dnia roboczego poprzedzającego dostawę. Dyspozycje złożone po tym czasie, z przyczyn technicznych, mogą być uwzględnione od kolejnego dnia zamówienia.

3. Obowiązuje system płatności z góry za całe zamówienie.

4. Sposób płatności: przelewem na konto bankowe Volkswagen Bank: 26 2130 0004 2001 0491 6789 0001 lub gotówką u kuriera w pierwszym dniu zamówienia.

5. W przypadku braku płatności w terminie serwis Lightdiet.pl ma prawo wstrzymać realizację zamówienia oczekując zapłaty za dostarczone lub przygotowane już zestawy.

6. Możliwość dostawy zestawów diety poza obszar bezpłatnych dostaw zgodnie z mapami dostępnymi w zakładce dostawy ustalana jest indywidualnie.

7. Zestaw dietetyczny składa się z pięciu posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji. Posiłki do czasu ich spożycia powinny być przechowywane w warunkach chłodniczych. Dania przeznaczone do podgrzania są oznakowane na menu załączonym do zestawu.

8. Podczas składania zamówienia należy poinformować o wszelkich przeciwwskazaniach zdrowotnych mogących mieć wpływ na stosowanie diety.

9. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie dostawy i realizacji zamówienia prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

top
© Copyright 2011-2017 by LightDiet.pl
Polityka prywatności Regulamin zamówień Dieta pudełkowa Dieta do domu Catering Dietetyczny Warszawa
projektowanie stron www