Catering Dietetyczny - LightDiet.pl
22 250 22 50   lub   883 313 314

Zamów catering dietetyczny już dziś!

Zostaw numer - oddzwonimy!

Wysyłając formularz akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności

zamknij

Zamówienia

Aby zamówić wypełnij formularz. Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu ustalenia szczegółów.

 

Administratorem danych osobowych jest Fart Paweł Piotrowski, ul. Wąwozowa 35; 02-796 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w związku z realizacją Państwa zamówienia oraz w celu marketingu oferowanych przez Administratora Danych produktów i usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej odmowa ich podania w ramach składanego zamówienia uniemożliwi jego realizację. Osobie podające swoje dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, prawo sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania oraz prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania umowy oraz po jej zakończeniu (nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia zakończenia umowy), a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie udzielonej zgody do czasu jej odwołania. Odbiorcami danych będą podmioty współpracujące w Administratorem Danych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadań oraz obsługi zamówień. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz zwrócić się do nas z prośbą o udzielenie informacji: ochronadanych@lightdiet.pl. Niezależnie od tego przysługuje Tobie prawo do wniesienia skargi do PUODO (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeżeli uznasz że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zasady dostaw LightDiet.pl:

1. Dostawy są realizowane na podstawie potwierdzenia mailowego wysłanego przez serwis Lightdiet.pl, określającego m.in. harmonogram dostaw, adres dostawy, rodzaj diety i cenę.

2. Złożenie zamówienia na dzień następny, jak i dokonanie zmian w trwającym zamówieniu (zmiana rodzaju diety, modyfikacja harmonogramu dostaw, zmiana godziny i adresu dostawy), mogą być wprowadzone najpóźniej do godziny 10:00 dnia roboczego poprzedzającego dostawę. Dyspozycje złożone po tym czasie, z przyczyn technicznych, mogą być uwzględnione od kolejnego dnia zamówienia.

3. Obowiązuje system płatności z góry za całe zamówienie.

4. Sposób płatności: przelewem na konto bankowe Polbank Raiffeisen97 1750 0009 0000 0000 4084 5534 lub gotówką u kuriera w pierwszym dniu zamówienia.

5. W przypadku braku płatności w terminie serwis Lightdiet.pl ma prawo wstrzymać realizację zamówienia oczekując zapłaty za dostarczone lub przygotowane już zestawy.

6. Możliwość dostawy zestawów diety poza obszar bezpłatnych dostaw zgodnie z mapami dostępnymi w zakładce dostawy ustalana jest indywidualnie.

7. Zestaw dietetyczny składa się z pięciu posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorka i kolacji. Posiłki do czasu ich spożycia powinny być przechowywane w warunkach chłodniczych. Dania przeznaczone do podgrzania są oznakowane na menu załączonym do zestawu.

8. Podczas składania zamówienia należy poinformować o wszelkich przeciwwskazaniach zdrowotnych mogących mieć wpływ na stosowanie diety.

9. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie dostawy i realizacji zamówienia prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta.

top
© Copyright 2011-2019 by LightDiet.pl
Polityka prywatności Regulamin zamówień Dieta pudełkowa Dieta do domu Catering Dietetyczny Warszawa
projektowanie stron www