Catering dietetyczny w Poznaniu

Kępno Poznań Konin Kalisz Piła Gniezno

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dieta pudełkowa Poznań

Korzystając z naszego cateringu dietetycznego, każdego dnia otrzymasz pięć zdrowych posiłków, skomponowanych ze składników najwyższej jakości. Tym samym zatroszczysz się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Wszystkie jadłospisy komponowane są przez doświadczonych dietetyków, którzy dbają o właściwy dobór i proporcje składników, a tym samym odpowiednie zbilansowanie posiłków.

Nie bez znaczenia są także walory smakowe, jakie oferuje catering w Poznaniu. Nasze menu, przygotowywane z wielką starannością, będzie wspaniałą ucztą dla Twojego podniebienia. Zamów dietę, a otrzymasz najwyższej jakości żywność: smaczną, zdrową i dostosowaną do Twoich potrzeb żywieniowych.

Dietetyczny Poznań - w trosce o dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę

Fit catering nie sprowadza się jedynie do diet niskokalorycznych, dedykowanych osobom borykającym się z problemem nadmiernej masy ciała. Catering dietetyczny Poznań pozwoli schudnąć tym, którzy wybiorą z oferty dietę o kaloryczności niższej, niż wynosi ich dzienne zapotrzebowanie energetyczne, ale dieta pudełkowa może być również sposobem na utrzymanie zdrowego stylu życia i zgrabnej sylwetki. Jeśli nie chcesz chudnąć, a po prostu zdrowo się odżywiać, utrzymując wagę na aktualnym poziomie, skorzystaj z diety o wyższej kaloryczności. Nasz dietetyk chętnie odpowie na wszystkie pytania, wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne i wskaże, która dieta pudełkowa będzie dla Ciebie najlepsza.

Natomiast, jeżeli zdecydujesz się na niskokaloryczne menu, pamiętaj, że efekty odchudzania pojawią się szybciej, jeżeli zaczniesz uprawiać sport. Na początek wystarczy, jeśli po prostu zaczniesz się więcej ruszać. W dalszej perspektywie, dzięki stosowaniu diety oraz poprzez regularną aktywność fizyczną i sport, który sprawia Ci przyjemność, poprawisz swoje zdrowie i wygląd.

Dieta dostosowana do Twoich potrzeb

Dzięki temu, że oferujemy diety różnego typu (m.in. dla diabetyków, bezglutenową, bez laktozy), z naszych diet mogą korzystać osoby, którym zależy na zdrowym odżywianiu, ale nie potrafią smacznie i zdrowo gotować lub nie mają na to wystarczająco dużo czasu. Catering dietetyczny Poznań to również świetna propozycja dla osób walczących z nadprogramowymi kilogramami, osób borykających się z cellulitem czy też wegetarian. Ofertę kierujemy również do osób z rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Dieta pudełkowa Poznań to m.in. dieta dla diabetyków, osób z nietolerancją laktozy, osób unikających glutenu i produktów z wysokim indeksem glikemicznym. Wypróbuj nasze menu, wolne od składników negatywnie wpływających na Twoje zdrowie i zobacz, jak catering wpływa na komfort życia.

Catering dietetyczny Poznań - terminy dostaw

Posiłki przygotowujemy z produktów wysokiej jakości, a następnie pakujemy w higieniczne i wygodne pudełka, które towarzyszą naszym klientom przez cały dzień. W pudełkach znajduje się pięć posiłków, które należy spożyć w równych odstępach czasu. W ustalonym terminie pudełka dostarczamy pod wskazany adres. Najczęściej jest to adres zamieszkania, choć może być także każdy inny, np. zakładu pracy. Posiłki pod poznańskie adresy dostarczamy w dni robocze od poniedziałku do piątku oraz w soboty, dlatego zawsze są świeże i smaczne. Dostawy realizowane są w godzinach porannych, dzięki czemu klient ma zapewnione pożywienie na cały dzień i może właściwie rozplanować częstotliwość spożywania posiłków. W niedzielę nie realizujemy dostaw. Posiłki na weekend dostarczamy klientom w sobotę.

Fit-catering na terenie Poznania

Ile kosztuje catering na terenie Poznania? Dieta pudełkowa Poznań jest usługą kompletną, co oznacza, że klient nie ponosi osobno kosztów przygotowania posiłków oraz kosztów dostawy. Za realizację usług płaci tylko raz. W Poznaniu wyznaczyliśmy strefę bezpłatnej dostawy, ale posiłki dostarczamy także daleko poza jej granice. Ponadto każdą dostawę możemy zrealizować pod inny adres niż pierwotnie wskazany w zamówieniu. W tym wypadku, jak i w sytuacji, gdy konieczne jest odwołanie dostawy na dzień następny, prosimy o zgłoszenie tego do godz. 10.00 poprzedniego dnia roboczego.

Zadzwoń lub napisz i wypróbuj dietę pudełkową w Poznaniu. Jeśli nie wiesz, którą dietę wybrać, skorzystaj z pomocy naszego dietetyka. Z jego porad możesz korzystać bezpłatnie przez cały okres trwania zamówienia.

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×