Catering dietetyczny – Białystok

Białystok Łomża Suwałki Augustów Zambrów

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny w Białymstoku?

Catering dietetyczny z dostawą do Białegostoku to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy na co dzień nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Każdego dnia dostarczymy Ci gotowe, zbilansowane, pyszne i zdrowe dania, które zaspokoją Twoje zapotrzebowanie kaloryczne na cały dzień. Dowozy realizujemy 6 dni w tygodniu – w sobotę otrzymasz posiłki na sobotę i niedzielę. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz korzystać z cateringu dietetycznego przez cały rok!

Oferujemy Ci aż 14 różnych diet w wariantach kalorycznych od 1000 do 2500 kcal. Jeśli nie wiesz, który jadłospis będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z nami! Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w jego trakcie możesz liczyć na pomoc dietetyka. Jesteśmy również otwarci na wszelkie modyfikacje – zarówno harmonogram diety, jak i jej rodzaj czy kaloryczność oraz adres dostawy możesz zmienić w każdej chwili trwania zamówienia. Zgłoś chęć modyfikacji do godziny 10 w dniu roboczym, poprzedzającym dostawę. Dzięki temu nie musisz rezygnować z diety na urlopie czy podczas delegacji – dowozimy posiłki w całej Polsce!

Wszystkie jadłospisy diet przygotowywane są przez wykwalifikowanych dietetyków. Dbamy o odpowiednie zbilansowanie posiłków, abyś nie musiał obawiać się niedoborów podczas korzystania z diety. Starannie wyliczamy poszczególne makroskładniki oraz kaloryczność dań. Dzięki temu możesz korzystać z naszych diet przez długi czas bez obaw o niedobory.

Jeśli masz pytania o catering dietetyczny w Białymstoku bądź chcesz złożyć zamówienie, zadzwoń do nas! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wskażemy najlepsze rozwiązania żywieniowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×