Dieta pudełkowa – Łódź

Łódź Tomaszów Mazowiecki Bełchatów Piotrków Trybunalski Skierniewice Kutno Rawa Mazowiecka Łowicz

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Rodzaje diet w diecie pudełkowej

Dieta pudełkowa może być naprawdę różnorodna! W naszej ofercie odnajdziecie kilkanaście różnych programów żywieniowych. Wszystkie jadłospisy układane są przez profesjonalnych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie zbilansowanie posiłków. Właśnie dlatego, korzystając z diety pudełkowej od LightDiet, nie musisz martwić się o niedobory składników odżywczych. Posiłki przygotowywane są w specjalistycznej kuchni pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni. Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania możesz swobodnie kontaktować się z dietetykiem, zmieniać kaloryczność oraz rodzaj diety, a także adres dostawy. W ofercie znajdują się następujące diety:

Każda z diet występuje w różnych kalorycznościach, dlatego może być stosowana zarówno w przypadku chęci zredukowania masy ciała, jak i przybrania na wadze.

Dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, nie potrafisz odpowiednio zbilansować swojej diety lub przestrzegać odpowiedniej kaloryczności. Pozwól specjalistom zadbać o Twoje odżywianie. Już dziś zamów wybraną dietę i ciesz się wolnymi chwilami, które zyskasz dzięki cateringowi dietetycznemu. Dostawy realizujemy przez 6 dni w tygodniu – w soboty otrzymujesz zestawy na cały weekend. Z naszych usług możesz korzystać również w święta! Jeśli Twoje zamówienie obejmie dni świąteczne, otrzymasz informację o aktualnym harmonogramie. Serdecznie zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×