Dieta pudełkowa – Łódź

Sprawdź czy dostarczamy pod Twój adres:

Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów lub utrzymać wagę? Marzysz o całkowitej rezygnacji z gotowania oraz robienia spożywczych zakupów? Myślisz o wyrobieniu zdrowych nawyków żywieniowych? Jeśli tak – dieta pudełkowa w Łodzi to doskonały pomysł! Wybierz jedną z kilkunastu propozycji diet w odpowiedniej kaloryczności i ciesz się pysznymi posiłkami z dostawą do domu. Przekonaj się, że dieta pudełkowa nie musi być nudna i monotonna!

Bezpłatna strefa dosatw diety pudełkowej w Łodzi i okolicach: Pabianice, Zgierz, Konstanynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Widzew, Śródmieście, Polecie, Górna, Bałuty.

fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Rodzaje diet w diecie pudełkowej

Dieta pudełkowa może być naprawdę różnorodna! W naszej ofercie odnajdziecie kilkanaście różnych programów żywieniowych. Wszystkie jadłospisy układane są przez profesjonalnych dietetyków, którzy dbają o odpowiednie zbilansowanie posiłków. Właśnie dlatego, korzystając z diety pudełkowej od LightDiet, nie musisz martwić się o niedobory składników odżywczych. Posiłki przygotowywane są w specjalistycznej kuchni pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni. Zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania możesz swobodnie kontaktować się z dietetykiem, zmieniać kaloryczność oraz rodzaj diety, a także adres dostawy. W ofercie znajdują się następujące diety:

Każda z diet występuje w różnych kalorycznościach, dlatego może być stosowana zarówno w przypadku chęci zredukowania masy ciała, jak i przybrania na wadze.

Dieta pudełkowa to dobre rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na przygotowywanie posiłków, nie potrafisz odpowiednio zbilansować swojej diety lub przestrzegać odpowiedniej kaloryczności. Pozwól specjalistom zadbać o Twoje odżywianie. Już dziś zamów wybraną dietę i ciesz się wolnymi chwilami, które zyskasz dzięki cateringowi dietetycznemu. Dostawy realizujemy przez 6 dni w tygodniu – w soboty otrzymujesz zestawy na cały weekend. Z naszych usług możesz korzystać również w święta! Jeśli Twoje zamówienie obejmie dni świąteczne, otrzymasz informację o aktualnym harmonogramie. Serdecznie zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×