Dieta pudełkowa w Rzeszowie

Rzeszów

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dieta pudełkowa – którą wybrać?

W naszej ofercie odnajdziesz aż 14 diet pudełkowych w różnych kalorycznościach. Jeśli nie masz pewności, który wariant będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Specjalista pomoże Ci wybrać najlepszy rodzaj diety oraz jej kaloryczność, dostosowaną do potrzeb Twojego organizmu, a także celu, jaki chcesz osiągnąć. W LightDiet oferujemy Ci diety:

Dzięki diecie pudełkowej oszczędzisz czas na przygotowywaniu posiłków, pozbędziesz się zbędnych kilogramów i wyrobisz zdrowe nawyki żywieniowe. Dodatkowo catering dietetyczny da Ci możliwość wypróbowania nowych smaków z całego świata!

Wszystkie jadłospisy układane są przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają o odpowiednią zawartość niezbędnych składników w diecie. Posiłki przygotowywane są pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni w odpowiednio przystosowanej kuchni. Już dziś złóż zamówienie na wybraną dietę pudełkową z dostawą do Rzeszowa i doceń możliwości, jakie daje Ci catering dietetyczny!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×