Catering dietetyczny w Olsztynie

Elbląg Olsztyn

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Oferta cateringu dietetycznego z dostawą do Olsztyna

Catering dietetyczny z dostawą do domu to możliwość spożywania zdrowych i smacznych posiłków każdego dnia. Takie rozwiązanie pomoże Ci wypracować zdrowe nawyki żywieniowe, zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Chcesz przytyć? Dieta pudełkowa to również rozwiązanie dla Ciebie! Wszystko zależy od doboru kaloryczności posiłków. Jeśli nie wiesz, która dieta będzie odpowiednia, skontaktuj się z nami. Nasi dietetycy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

W ofercie cateringu dietetycznego z dostawą do Olsztyna odnajdziesz diety:

Wszystkie diety występują w kilku wariantach kalorycznych – od 1000 do 2500 kcal. Dieta antycellulitowa dostępna jest w wariancie 1500 kalorii. Zamawiając nasz catering dietetyczny w Olsztynie, możesz mieć pewność, że będziesz spożywał odpowiednio wyliczoną porcję kalorii każdego dnia.

Jak zamówić catering dietetyczny w Olsztynie?

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Możesz to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem sklepu internetowego. Wybierz interesującą Cię dietę oraz jej kaloryczność, wskaż terminy oraz adres dostaw i ciesz się pysznym cateringiem dietetycznym. Jeśli masz pytania bądź nie wiesz, które menu będzie odpowiednie, zadzwoń do nas i skonsultuj się z dietetykiem. Zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×