Catering dietetyczny w Krakowie

Sprawdź czy dostarczamy pod Twój adres:

Catering dietetyczny to niezwykle wygodne rozwiązanie dla mieszkańców Krakowa i okolic. Pozwala na zaoszczędzenie czasu i umożliwia codzienne spożywanie smacznych, zdrowych oraz doskonale zbilansowanych posiłków. Dzięki cateringowi dietetycznemu pozbędziesz się zbędnych kilogramów, wypracujesz prawidłowe nawyki żywieniowe, poznasz mnóstwo nowych potraw, a przy tym nie będziesz musiał spędzać długich godzin w kuchni czy na zakupach spożywczych. Dowiedz się więcej o cateringu dietetycznym w Krakowie.

Bezpłatna strefa dostaw cateringu dietetycznego w Krakowie i okolicach: Lasy Tynieckie, Swoszowice, Wzgórza Krzesławickie, Mistrzejowice, Bieńcyce, Podgórze, Łagiewniki, Zakrzówek, Kazimierz, Podgórze Duchackie, Zielonki, Prądnik Biały, Bronowice.

fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Jak działa catering dietetyczny w Krakowie?

Catering dietetyczny w Krakowie możesz zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej lub telefonicznie, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że wybierzesz dietę dopasowaną do swoich potrzeb i złożysz stosowne zamówienie. Jeśli nie wiesz, na jaki wariant się zdecydować, koniecznie skontaktuj się z naszym dietetykiem. Specjalista wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne, a następie dobierze odpowiednią dietę zgodnie z celem, jaki chcesz osiągnąć. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia możesz spokojnie czekać na pierwszą dostawę. Posiłki dowożone są w godzinach wczesnoporannych przez sześć dni w tygodniu. W sobotę otrzymasz dwa zestawy na cały weekend. Dzięki temu możesz korzystać z cateringu dietetycznego przez wszystkie dni w roku!

Ile można schudnąć, korzystając z cateringu dietetycznego?

Jeśli zależy Ci na utracie wagi, catering dietetyczny z dostawą do Krakowa i okolic to doskonałe rozwiązanie. Dobrze dobrana kaloryczność sprawi, że schudniesz od 0,5 do 1 kg tygodniowo. Być może wydaje Ci się to niewielkim ubytkiem masy, jednak takie tempo pozbywania się zbędnych kilogramów jest zdrowe i niweluje ryzyko wystąpienia efektu jojo. Jeśli więc myślisz o odchudzaniu, skontaktuj się z naszym dietetykiem, aby wybrać optymalny wariant kaloryczny.

Z cateringu dietetycznego możesz korzystać nie tylko podczas odchudzania. Wszystkie diety zostały dobrze zbilansowane, dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako alternatywne żywienie przez bardzo długi czas. Dzięki różnym wariantom kalorycznym mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym w Krakowie

Różnorodność diet w cateringu dietetycznym to podstawa. Jest bowiem mnóstwo osób, które z różnych powodów muszą wyeliminować część produktów z codziennego jadłospisu lub po prostu chcą spróbować nowych smaków. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy 14 różnych programów żywieniowych w różnych wariantach kalorycznych. Wszystkie opcje cateringu dietetycznego możesz zamówić z dostawą do Krakowa. W ofercie odnajdziesz diety:

Wybierz najlepszą dietę dla siebie i już dziś zamów catering dietetyczny do Krakowa lub okolic. Jeśli Twoja lokalizacja nie znajduje się w bezpłatnej strefie dostaw, zadzwoń do nas. Wspólnie ustalimy możliwość dostarczania do Ciebie posiłków. Zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×