Catering dietetyczny – Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski Zielona Góra

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dostawa cateringu dietetycznego w Gorzowie Wielkopolskim

Dostawy w Gorzowie Wielkopolskim realizujemy przez 6 dni w tygodniu – w sobotę otrzymasz zestawy na cały weekend. Jeśli chcesz korzystać z cateringu dietetycznego również w święta, nie stanowi to dla nas problemu. Posiłki doręczamy w godzinach wczesnoporannych pod wskazany adres. Swój zestaw możesz więc odebrać spod własnych drzwi, z portierni, recepcji biura lub innego wskazanego miejsca.

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym

W naszym cateringu dietetycznym odnajdziesz kilkanaście diet w różnych wariantach kalorycznych – od 1000 do 2500 kcal. Każda z nich jest starannie zbilansowana przez dietetyków, którzy każdego dnia czuwają nad tym, by skomponować smaczne i zdrowe posiłki. Dania przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy w specjalnie przystosowanej kuchni. Możesz więc mieć pewność, że korzystając z naszego cateringu dietetycznego, nie nabawisz się niedoborów składników odżywczych. Odpowiednia zawartość białka, tłuszczu i węglowodanów oraz witamin to dla nas priorytet!

W ofercie odnajdziesz diety:

Przed złożeniem zamówienia, jak i podczas jego trwania, możesz swobodnie kontaktować się z naszym dietetykiem. Istnieje również możliwość zmiany rodzaju diety, jej kaloryczności oraz adresu dostawy w trakcie realizacji zamówienia.

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×