Dieta pudełkowa w Kielcach

Kielce

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Rodzaje diet pudełkowych

Oferujemy Ci możliwość skorzystania z aż 14 różnych diet w kalorycznościach od 1000 do 2500 kcal. Jeśli nie wiesz, który wariant będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz liczyć na poradę dietetyka zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania. W ofercie dostępne są następujące diety:

Podczas trwania zamówienia możesz dowolnie zmieniać rodzaj diety oraz jej kaloryczność, a także adres i harmonogram dostaw. Wszelkie modyfikacje należy zgłosić naszym konsultantom do godziny 10:00 w dniu roboczym poprzedzającym dostawę.

Dieta pudełkowa z dostawą do Kielc daje Ci możliwość zdrowego odżywiania się przez cały rok. Dostawy realizujemy przez 6 dni w tygodniu – w sobotę dowozimy zestawy na sobotę i niedzielę, a także w niektóre dni świąteczne. Zawsze udostępniamy aktualny harmonogram dostaw, abyś miał pewność, że Twoje posiłki dotrą do Ciebie każdego dnia. Już dziś skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci catering dietetyczny i wybierz najlepszą dietę pudełkową dla siebie. Czekamy na Twoje zamówienie!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×