Dieta pudełkowa w Toruniu

Bydgoszcz Toruń Grudziądz Inowrocław Włocławek Świecie

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dieta pudełkowa Toruń – dlaczego warto?

Nie wiesz, czy warto zdecydować się na dietę pudełkową? Poznaj jej zalety! Wszystkie nasze jadłospisy układane są przez wykwalifikowanych dietetyków, którzy dbają nie tylko o odpowiednią kaloryczność posiłków, lecz także o zawartość niezbędnych składników odżywczych i witamin. Możesz więc bez przeszkód korzystać z diety pudełkowej przez długi czas bez obaw o ewentualne niedobory.

Dieta pudełkowa to także skuteczny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów lub przybranie na wadze. Jeśli chcesz zredukować masę ciała, wybierz kaloryczność niższą niż Twoje zapotrzebowanie. W przypadku gdy chcesz przytyć, sięgnij po wyższy wariant kaloryczny. Nie wiesz, która opcja będzie dla Ciebie odpowiednia? Skontaktuj się z naszym dietetykiem! Przed złożeniem zamówienia oraz przez cały czas jego trwania możesz swobodnie korzystać z porad specjalisty bez dodatkowych opłat.

Dzięki diecie pudełkowej możesz oszczędzić czas i poświęcić go na inne, ciekawe czynności. Gotowe posiłki z dostawą do domu pozwalają Ci wyeliminować z planu dnia zakupy spożywcze oraz przygotowywanie dań. Na co dzień często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele czasu zajmuje nam codzienne przygotowywanie posiłków. Z dietą pudełkową docenisz zaoszczędzone chwile!

Szeroka oferta diety pudełkowej z dostawą w Toruniu

Oferujemy Ci możliwość skorzystania z kilkunastu diet w różnych wariantach kalorycznych. Wszystkie programy żywieniowe są starannie zbilansowane, co oznacza, że możesz korzystać z nich przez długi czas bez obaw o ewentualne niedobory. Posiłki przygotowywane są pod okiem doświadczonego Szefa Kuchni w starannie dostosowanej do tego kuchni. W ofercie naszego cateringu dietetycznego odnajdziesz następujące diety: standardową, bez ryb, wegańską, wegetariańską, wegetariańską z rybami, bezglutenową, bezlaktozową, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, bez glutenu i laktozy, dla diabetyka, z niskim IG, sportową i antycellulitową. Wybierz najlepszy program żywieniowy dla siebie – czekamy na Twoje zamówienie!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×