Catering dietetyczny w Elblągu

Elbląg Olsztyn

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym

W LightDiet dbamy o to, by każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednią dietę pudełkową. Właśnie dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę do kilkunastu programów żywieniowych w kalorycznościach od 1000 do 2500 kcal. Jeśli nie masz pewności, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Możesz korzystać z jego porad zarówno przed, jak i w trakcie zamówienia. Specjaliści pomogą w doborze odpowiedniej kaloryczności i rodzaju diety oraz odpowiedzą na pytania, dotyczące odchudzania czy zdrowego odżywiania. W naszej ofercie odnajdziesz następujące diety:

Wszystkie jadłospisy układane są przez wykwalifikowanych dietetyków i starannie komponowane pod kątem składników odżywczych. Korzystając z nich, nie musisz martwić się o ewentualne niedobory. Jeśli więc nie wiesz, jak dobrze zbilansować własną dietę, skorzystaj z naszych propozycji! Dzięki starannie wyliczonej kaloryczności możesz też liczyć na zmniejszenie masy ciała i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Już dziś zamów catering dietetyczny z dostawą do Elbląga. Zapewniamy smaczne, zdrowe posiłki każdego dnia. Zapraszamy!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×