Catering dietetyczny – Płock

Ostrów Mazowiecka Płock Radom Warszawa Wyszków

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Zalety cateringu dietetycznego w Płocku

Catering dietetyczny to wygodne rozwiązanie, które umożliwi Ci zaoszczędzenie czasu, pozbycie się zbędnych kilogramów bądź utrzymanie wagi. Oferujemy zestawy dietetyczne w kalorycznościach od 1000 do 2500 kcal, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, czy przytyć, dieta pudełkowa jest właśnie dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym dietetykiem, aby dobrać odpowiednią kaloryczność diety, dostosowaną do Twojego trybu życia oraz celu, który chcesz osiągnąć.

Zalety cateringu dietetycznego w Płocku doceniło już mnóstwo osób. To przede wszystkim:

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy skorzystać z cateringu dietetycznego z dostawą do Płocka, poznaj szeroką ofertę naszych diet!

Dieta pudełkowa LightDiet

Od lat zajmujemy się dostarczaniem cateringu dietetycznego na terenie całej Polski. W naszej ofercie odnajdziesz 14 różnych diet w 7 kalorycznościach. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy również konsultację dietetyczną zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania. Przez cały czas korzystania z usług masz możliwość zmiany rodzaju, kaloryczności diety oraz adresu dostawy. Jeśli podczas stosowania diety napotkasz trudności, nasz dietetyk służy radą! W ofercie odnajdziesz:

Dajemy Ci również możliwość zakupu vouchera prezentowego na wybraną dietę bądź określoną kwotę. Wypróbuj catering dietetyczny LightDiet i ciesz się zaoszczędzonym czasem oraz wymarzoną sylwetką!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×