Catering dietetyczny – Zielona Góra

Gorzów Wielkopolski Zielona Góra

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Dieta pudełkowa w Zielonej Górze – co otrzymujesz?

Catering dietetyczny w Zielonej Górze to świetny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów oraz wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Z diety pudełkowej możesz skorzystać również, kiedy chcesz przytyć. Dzięki nam, zaoszczędzisz swój czas, zyskując smaczny, różnorodny i zdrowy jadłospis. W ofercie znajdziesz kilkanaście różnych diet w wielu wariantach kaloryczności. W sklepie posiadamy:

Jak zamówić catering dietetyczny w Zielonej Górze?

Złożenie zamówienia jest bardzo proste. Możesz to zrobić telefonicznie bądź za pośrednictwem sklepu internetowego. Wybierz interesującą Cię dietę oraz jej kaloryczność, wskaż terminy oraz adres dostaw i ciesz się pysznym cateringiem dietetycznym w Zielonej Górze. Proponujemy również konsultację dietetyczną, zarówno przed złożeniem zamówienia, jak i w trakcie jego trwania. Skontaktuj się z nami, jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×