Koszalin – catering dietetyczny

Szczecin Koszalin Kołobrzeg

Dostawy realizujemy także daleko poza bezpłatną strefą dostaw.

Opłaty za takie dostawy zawsze ustalane są indywidualnie - w tej sytuacji skontaktuj się z nami aby poznać cenę i możliwe godziny dostaw w Twojej lokalizacji. Naszym celem jest oferowanie najniższych możliwych cen dostaw poza bezpłatną strefą, tak, aby dieta z dostawą do domu była dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem.
fasolki light diet

Wybierz dietę pudełkową dla siebie

bakłażan light diet

Rodzaje diet w cateringu dietetycznym

Nasz catering dietetyczny daje Ci możliwość korzystania z wielu różnorodnych diet w kilku wariantach kalorycznych. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Co ważne, w trakcie trwania zamówienia możesz dowolnie zmieniać rodzaj diety oraz jej kaloryczność. Jeśli zaś nie masz pewności, która opcja będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Specjalista wyliczy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, dopyta o preferencje smakowe oraz jednostki chorobowe, jak również cel stosowania diety. Na tej podstawie będzie w stanie wskazać najodpowiedniejszy wariant, a jest w czym wybierać! W naszej ofercie znajdziesz diety:

Zestawy dietetyczne występują w kalorycznościach 1000-2500 kcal i są odpowiednio zbilansowane. Wszystkie jadłospisy układają doświadczeni dietetycy, a posiłki przygotowują profesjonalni kucharze w specjalnie dostosowanej kuchni.

Catering dietetyczny – dlaczego warto?

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego w Koszalinie? Po pierwsze dieta pudełkowa pomoże Ci utrzymać pożądaną masę ciała. Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, czy też przytyć, catering sprawdzi się u Ciebie! Wszystko zależy od doboru odpowiedniej kaloryczności.

Catering dietetyczny to także doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu. Dzięki diecie pudełkowej nie musisz już poświęcać czasu na przygotowywanie jadłospisów, przyrządzanie dań czy zakupy spożywcze. Wszystko to zrobimy za Ciebie, a dodatkowo zadbamy o właściwą kaloryczność posiłków.

Dieta pudełkowa to także świetny sposób na poznanie nowych smaków z całego świata. Nasze posiłki są różnorodne, a dzięki nim możesz spróbować zarówno kuchni polskiej, jak i włoskiej, francuskiej, chińskiej i innych. Już dziś zamów catering dietetyczny z dostawą do Koszalina. Możesz zrobić to za pośrednictwem naszego sklepu internetowego bądź telefonicznie pod numerem (22) 250 22 50. Dzwoniąc do nas, możesz skorzystać z konsultacji dietetycznej. Czekamy na Twoje zamówienie!

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×