Catering Dietetyczny - LightDiet.pl
22 250 22 50   lub   883 313 314

Zamów catering dietetyczny już dziś!

Zostaw numer - oddzwonimy!

Wysyłając formularz akceptujesz Regulamin i Politykę prywatności

zamknij

Zasada działania

Catering dietetyczny

My gotujemy smacznie i zdrowo, a Ty wygodnie tracisz zbędne kilogramy. Wystarczy, żebyś wybrał swoją dietę i wypełnił formularz kontaktowy. Nasz dietetyk niezwłocznie skontaktuje się z Tobą telefonicznie i potwierdzi szczegóły zamówienia. Codziennie rano o dogodnej dla Ciebie porze dostarczymy pod Twoje drzwi przygotowany zestaw 5-ciu posiłków. Z naszą pomocą bez trudu utrzymasz dietę i będziesz cieszyć się z ubywających kilogramów.

Formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego możesz złożyć zamówienie, wymaga wyboru odpowiedniej diety, miejsca i czasu dostawy posiłków, jak również podania swoich danych kontaktowych wraz z numerem telefonu.
catering dietetyczny

 

Jeśli nie jesteś pewien, jaką dietę wybrać, zadzwoń do nas! Oferujemy Ci bezpłatne konsultacje z naszym dietetykiem, który na podstawie przedstawionych przez Ciebie priorytetów, preferencji, stylu życia i nawyków pomoże Ci wybrać najbardziej optymalną dietę.

Szczegóły zamówienia każdorazowo są potwierdzane telefonicznie przez dietetyka z serwisu LightDiet.pl. Podczas rozmowy telefonicznej ustala on z Tobą tryb dostaw oraz sposób płatności.

 

Jesteśmy elastyczni - każdą dostawę możemy realizować pod inny adres i do innego miasta. Zawsze możesz odwołać zaplanowaną dostawę jeśli zgłosisz nam to do godziny 10.00 dnia roboczego poprzedzającego dostawę.

 

baner

Kurier naszej firmy dostarczy 5 świeżych przygotowanych specjalnie dla Ciebie posiłków, umieszczonych w jednorazowych opakowaniach. Jest to śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Potrawy są gotowe do spożycia lub wymagają podgrzania. Zdrowe i smaczne posiłki w formie cateringu dietetycznego to oszczędność czasu! Nie musisz gotować ani dokonywać zakupów! Masz pewność, że jedzenie jest przygotowane i zaplanowane przez profesjonalistów. Serwis LightDiet.pl zaopatruje każdego Klienta w całodniowy zestaw posiłków, które powinno się uzupełniać jedynie wodą lub herbatą.

Korzystając z naszego cateringu dietetycznego szybko wrócisz do naturalnej wagi bez wyrzeczeń.

Za dietę Lightdiet.pl oczekujemy płatności z góry za całość zamówienia. Płatności można dokonać:

    tpay

top
© Copyright 2011-2019 by LightDiet.pl
Polityka prywatności Regulamin zamówień Dieta pudełkowa Dieta do domu Catering Dietetyczny Warszawa
projektowanie stron www