12.05.2020

Dieta wegetariańska pod lupą – dla kogo, co jeść i jakie ma zalety?

Dieta wegetariańska budzi wiele pytań. Czy wegetarianie jedzą ryby? Czy eliminacja mięsa jest zdrowa dla organizmu? Jak odpowiednio zbilansować dietę wegetariańską? Sprawdź, dla kogo przeznaczona jest dieta wegetariańska!

05.05.2020

Catering dietetyczny – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Korzystanie z cateringu dietetycznego rodzi wiele pytań. Jakie diety znajdują się w ofercie? Czy serwowane dania są smaczne? I wreszcie: dlaczego warto zdecydiwać się na catering dietetyczny? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

28.04.2020

Sposób na cellulit – rozpraw się ze skórką pomarańczową

Cellulit to problem, z którym boryka się wiele kobiet. Jest kłopotem nie tylko estetycznym, lecz także zdrowotnym. Jak skutecznie pozbyć się cellulitu? Rozpocznij walkę ze skórką pomarańczową w swojej kuchni! Sprawdź, co jeść i jak ćwiczyć, by raz na zawsze pozbyć się cellulitu.

17.03.2020

Dieta o niskim indeksie glikemicznym

Coraz częściej słyszy się o diecie z niskim indeksem glikemicznym. To sposób odżywiania, polecany osobom z insulinoopornością i nie tylko. Czym właściwie jest taki sposób odżywiania i kto powinien zdecydować się na dietę niskoglikemiczną? Dowiedz się więcej o diecie z niskim indeksem glikemicznym.

13.03.2020

Dieta pudełkowa pod lupą – co warto wiedzieć o cateringu dietetycznym?

Dieta pudełkowa zyskuje coraz większą popularność. Choć z tego rozwiązania korzystają nie tylko celebryci, wciaż wiele osób zastanawia się nad tym, jak wygląda współpraca z firmą cateringową. Sprawdź, co warto wiedzieć o diecie pudełkowej.

Zostaw swój numer!
Zadzwonimy!
Wysyłając formularz akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności
×